Покраска (короткие, средние, длинные волосы) 25€/35€/45€

AVASTA SEE UUS LOODUSLIK, AMMONIAAGIVABA VÄRVIMÕISTE

Inimesed muutuvad järjest teadlikumaks toodete ja nende koostisosade valikutest. Me tahame, et need oleksid puhtad, vastupidavad ja ausad. Samal ajal ei taha me järeleandmisi teha oma luksuse, mugavuse ja kvaliteedi kõrgete standardide arvelt. Keune on neid tänaseid väärtusi toetades välja arendanud homse päeva juuksevärvi.
Mahe ja imeilus 100% ammoniaagi- ja säilitusainetevaba, püsiv juuksevärv. Rikastatud fütokeratiini (taimekeratiini) ja Argaaniõliga saavutamaks tugevaid, terveid ja säravaid juukseid. Tunnustatud (sertifitseeritud) orgaanilised jasmiini- ja sandliõli taimeekstraktid hoolitsevad lõõgastava aroomielamuse eest.

NEW FORMULA

Keune tutvustab SO PURE COLOR-it kui mahedat ja efektiivset loodusest inspireeritud juuksevärvi. Siin on neli põhjust miks seda kohe kasutama hakata.

1.PURE (PUHAS) – MAHE JUUSTELE JA PEANAHALE
Ammoniaagivaba.
Ei sisalda säilitusaineid.
Rikastatud sertifitseeritud organiliste koostisosadega.

2.NOURISHING (TOITEV) – TUGEVAD, TERVED JA SÄRAVAD JUUKSED
Rikastatud juuste struktuuri taastava fütokeratiiniga.
Rikastatud Argaaniõliga, sisaldab A ja E vitamiine juuste niiskussisalduse tõstmiseks.
Kookospõhjaline lisatoime.

3.EFFECTIVE (TÕHUS,MÕJUV) – KÕRGEKVALITEEDILINE VÄRV
Suurepärane katvus.
Kergitab kuni 3 taset.
Kauakestev, püsiv tulemus.
35 segunevat värvitooni. Kerge segada 1:1.
Kerge loputada.

4.AROMATIC EXPERIENCE (AROOMIKOGEMUS) – MÕNULE JA LÕDVESTU
Jasmiini ja sandlipuu lenduvad eeterlikud õlid.
Meeldiv aroomikogemus.
Ajendatud So Pure filosoofiast.

COLOR RANGE
SO PURE COLOR koosneb 35-st imeilusast ammoniaagivabast ja säilitusaineteta omavahel segatavast naturaalsest moetoonist. Neid on kerge segada ja juustele kanda ning nad pakuvad meeldivat So Pure aroomikogemust.Ainulaadne mahe kookosõli moodustab kreemja aluse retseptile, mis parandab juuste seisundit ja kaitseb peanahka määrdumise eest. Vahepeal niisutab orgaaniline Argaaniõli juukseid muutes need pehmeks ja säravaks. A ja E vitamiinide antioksüdandid kaitsevad juukseid väliste mõjutuste eest.
SO PURE DEVELOPER – sega So Pure Color ilmutiga, mis on samuti säilitusaineteta ja rikastatud värvistabilisaatoriga. See segu annab So Pure Colori parima kauakestva intensiivsusega tulemuse.
SO PURE AFTER COLOR PROGRAM. Et peatada täielik oksüdeerumisprotsess ja neutraliseerida juuksed pärast värvimist soovitame kasutada So Pure Color After Color programmi. Sulfaadi- ja säilitusainetevaba šampoon ja palsam Jasmiini & Sandlipuu ning tunnustatud orgaanilise Argaaniõli sisaldusega.