Ökokosmeetiku protseduur

Postitan veidi info, millest koosneb ökokosmeetiline iluhooldusprotseduur.

Nagu tavaliselt alustame näopuhastuset. Seejärel soe kompress ravimtaimedest valmistatud tõmmisega. Ravimtaimed valime Sinuga koos, vastavalt Sinu naha vajadusele. Kompressile järgneb näonaha koorimine. Samaselt ravimtaimedele valitakse hoolikalt just Sinu nahale sobiv näomask.

Mõnusaim osa on punktmassaaz ja näo kosmeetiline gua-sha massaaz.

Tule ja tunneta taimede iidset jõudu ja väge.

Allpool lahtiseletatanud kõik protseduurid eraldi. Oled oodatud!

1. NÄONAHA PUHASTUS
Näonaha puhastamiseks kasutatakse näiteks mandli- või kookospiima. Esmase näonaha puhastuse käigus eemaldatakse nahalt meik ning valmistatakse nahk ette järgnevateks menetlusteks.

2. SOE RAVIMTAIMEKOMPRESS NÄOLE
Sooja ravimtaimekompressi eesmärgiks on näonaha pehmendamine ning pooride avamine.
Näonaha soojendamiseks ning pooride avamiseks kasutatakse ravimtaimedest valmistatud sooja tõmmist. Ravimtaimed tõmmist valmistamiseks valitakse vastavalt kliendi näonaha vajadustele. Näiteks rasuse naha puhul kasutatakse raudrohu ürdist valmistatud tõmmist, kuiva näonaha puhul aga valitakse kas üheksavägise või saialille tõmmis, jne.
Kompress kantakse näole pehme puuvillase rätiku abil.

3. NÄONAHA KOORIMINE
Ökokosmeetilise iluprotseduuri käigus ei kasutata näonaha koorimiseks mehhaanilisi aparaate ega keemilisi aineid. Näonahk saab kooritud ja värskendatud põhiliselt meega, millele on lisatud kaneeli, ingverit või rafineerimata suhkrut.
Juhul kui kliendil on mee vastu allergia, saab näonaha koorimiseks kasutada ka erinevaid marju ja puuvilju.

4. NÄOMASK
Näomaski komponendid valitakse vastavalt kliendi naha vajadustele. Näiteks saab mõnusa toitva näomaski valmistada munakollasest, kombineerides seda erinevate meeldivalt lõhnavate eeterlike õlidega. Probleemse või aknele kalduva näonaha puhul on ideaalne valida valgest savist ja maasikaekstraktist valmistatud näomask.

5. NÄOMASSAAŽ KOOS PUNKTMASSAAŽIGA
Näomassaaži tegemiseks kasutatakse šokolaadiõli, naistepunaõli või vaarikaseemneõli ning kombineerides neid eeterlike õlidega. Meeldiva lõhnaga õlidel on aroomiteraapiline mõju kehale ja meeltele.
Massaaži eesmärgiks on ergutada vere- ning lümfiringet, kiirendades seeläbi naha ainevahetust ja vähendades turseid.
Stimuleerides näol asuvaid Hiina meditsiinist tuntud akupunktuuri punkte, saame toniseerida ja ergutada kogu organismi seisundit ning parandada seeläbi üldist heaolutunnet.

6. KOSMEETILINE GUA-SHA MASSAAŽ
Gua-sha kosmeetiline teraapia on meieni jõudnud Traditsioonilisest Hiina Meditsiinist ning on tuntud kui igavese nooruse saladus.
Kosmeetilise gua-sha teraapia eesmärgiks on naha ja nahaaluste kudede ainevahetuse parandamine ning jääkainete väljutamine. Nahk muutub seeläbi elastsemaks ning leevenevad erinevad kosmeetilised defektid. Gua-sha teraapia abil on võimalik ennetada vananemise ilminguid ja siluda juba olemas olevaid kortsukesi.
Näonaha ja kaelapiirkonna mõjutamiseks kasutatakse spetsiaalset gua-sha kaabitsat, mis võib olla valmistatud kas roosast kvartsist, jadeiidist või looma sarvest.
Kuna antud teraapia käigus stimuleeritakse erinevaid energiameridiaane ja neil asetsevaid punkte, mis on seotud siseorganitega, seega paraneb organite funktsionaalsus ja talitlus ning üldine tervislik seisund. See aga omakorda on otseses seoses esteetilise väljanägemisega.