Kristallmaailm kutsub Sind ..

Pühapäev, 30. viinakuu 2016

Mind tõi kristallimaailma mu õde Inga, kui kutsus mind kaasa Rahulolukeskusesse kristalliõhtule. See keskus mõjus juba väga soojalt ja ei saa märkimata jätta ka seda soojust Evelini, Maivi ja Estri poolt. Peale seda olin „kadunud“. Need ilusad värvilised kivikesed ei tundunudki enam lihtsalt kui kivid, vaid nad lohutasid, andsid jõudu ja suhtlesid minuga meditatsioonis. Järgnesid Kristallikooli loengud Rahulolukeskuses, olen kuulanud loenguid ka teiste tegijate juures ja sellel aastal õppisin juurde kristall-reikit I ja II astet Sisemise Tarkuse koolis „Universus“. See oli väga põnev kogemus, Reiki I aste oli mul omandatud aastate eest, kuid koos kristallidega oli see palju põnevam. Nagu Kaia-Liisa Reinut meile lubas, et imelised asjad hakkavad juhtuma, nii ka oli. Vastused hakkasid minuni tulema juba ette ära, kui aeg käes.

Kristallteraapias kasutatakse kristalle erinevate tervisehäirete raviks ja ennetuseks.Igal kristallil on oma energia, neid saab kasutada meditatsioonis, tšakrate tasakaalustamisel, on abiks aitamaks ümber muuta meie mõttemalle, avavad ukse vaimsesse maailma, elektromagnetkiirguse kaitseks, kaitseks negatiivsete energiate ja ka inimeste pahasoovlike energiate eest.Kristallide vibratsioon mõjub meie energiakeskustele ja seeläbi kogu meie energiakehale.

Meie energiatase sõltub meie tujudest, emotsioonidest, elustiilist, meie negatiivsetest mõtetest – siin aitavad meid kristallid, nende energiad tasakaalustavad ja korrastavad meid.Oluline on siinkohal ka tasakaalus menüü, piisavalt liikumist, korralik ööuni ja toetavad sõbrad. Meie energiatase sõltub palju sellest, kui rahul me oma eluga oleme.

Tuleb meid ju elus iga kogemus ja haigus õpetama – võib-olla  oled teinud midagi valesti, mis on sind kahjustanud? Oled liiga palju tööd rüganud, või teed tööd väga vastumeelselt; ei leia endale „oma aega“, pole ammu sõpradega kohtunud, tervislik toitumine, liikumine ja värske õhk on täitsa meelest ära läinud. Siis on viimane aeg kiireteks muutusteks ja end kätte võtta. Kui algus juba tehtud, läheb edasi tunduvalt kergemini. Kasuta sellel teekonnal ka sügavat hingamist ja  visualiseerimist – kujuta ette end tervena või saavutanud seda, mida oled tahtnud – ja siis liigu selle poole. Meditatsioonides võivad kristallid aidata meil leida vastuseid meid vaevavatele küsimustele.

Kristalliteraapia annab võimaluse hakata kehal ennast ise tervendama. Siinjuures ei tohi loomulikult unustada ka enda mõtlemise muutmist – kui sisekõne on pidevalt negatiivne, siis ei aita ükski püssi- ega ussirohi ei peale ega sissemäärimiseks. Võta vastu otsus, et just nüüd ja täna võtan vastu ainult positiivseid kogemusi, mida on vaja minu kõrgemaks hüveks ja minu elu paremaks muutmiseks.

Kristalliteraapia on äärmiselt lõõgastav stressi maandamiseks ja muude emotsionaalsete probleemide korral, aga ka energiataseme tõstmiseks, enda  tasakaalustamiseks.  Kristallid asetan keha peale ja ümber vastavalt vajadusele, seansil vabanev energia asub korrastama, tervendama ja tasakaalustama. Kestab seanss umbes 40min, selle mõju võib kesta mitu nädalat. Peale seanssi on hea juua veidi rohkem vett ja vältida alkoholi, kohvi. Kergemate terviseprobleemide korral piisab paarist kristall- ka kristall-reikiseansist, kroonilisemate probleemide korral peaks tegema 4 järjestikust seanssi.

Kristall-reiki on väga tugev tervenemismeetod, kus reiki energia on ühendatud kristallidega. Siin on ühendatud universaalne reiki energia ja kristallide vibratsioon. Tule kogema seda võrratud teraapiat ja Sa ei kahetse!

Reiki on Mikao Usui poolt välja töötatud vaimne tehnika, mis aitab parandada nii vaimset kui füüsilist seisundit käte pealepanemisega. Tervendaja on siin reikienergia vahendaja.

Olen lõpetanud Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustajana, nõustan kaaluprobleemide, seedeprobleemide, toidutalumatuste korral, annan diabeedi, kolesteroolitõusu jm krooniliste haiguste ennetamiseks nõuanded. Kaasa annan personaalsed toitumisjuhised ja 2 päeva menüü. Konsultatsioonis analüüsin kliendi enda menüüd ja vaatame ühiselt, mida muuta või lisada.

Praegu õpin MTÜ Eesti Joogaühingu Koolitused korraldatud 3-aastasel joogaõpetajate koolitusel, peagi asun andma joogatunde, kus ühendan jooga ja kristallid.

Rõõmsate kohtumisteni, ootan Sind!
Siira tänutundega, Inna